• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/elektronikteknik123/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905544018971
  • https://twitter.com/elektroniktekni
  • https://www.instagram.com/elektronikteknik

Elektronik kart tamiri GSM : 
05544018971  
ÜRÜNLER

Hakkımızda

İzmir Elektronik kart tamiri

İzmir Bölgesinde Elektronik Kart Tamiri ihtiyacı olan firmalara, Elektronik Kart Tamir Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik servisimizde  yapmaktayız.

Elektronik alanındaki tecrübesiyle, günümüzün endüstrisinin her alanında kullanılan elektronik kartlarının bakım ve onarımını teknolojik cihazlar ile tamirini yapabilen elektronik laboratuara sahiptir. Servisi ile elektronik kartların bakım ve onarımını faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.
     Günümüz ekonomik koşulları göz önünde bulundurulduğunda işletmelerin can damarı olan elektronik altyapıları, çok ciddi maliyetlerle oluşturuluyor. Mevcut altyapımızın içinde önemli roller oynayan elektronik kartlarda üretim sonrası oluşabilecek tüm arızalarda mevcut garantili onarım şartlarımızı aynı şekilde koruyarak ihtiyaç duyduğunuza inandığımız kaliteli servis hizmetini vermeye hazırız. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. Kısa sürede ve güvenilir servis hizmetinin ve iş gücü anlamında size her an çözüm bulmaya hazırız.

    Elektrik elektronik sistemlerindeki arızayı en kısa sürede gidermek, üretim, maliyet ve zaman kaybı açısından oldukça önemlidir. Hiçbir işveren üretimin durmasını, stokların beklemesini istemez.
Evren elektronik otomasyon test ve ölçüm sistemlerinde sizlere ürün çeşitliliği, yüksek ürün kalitesine önem veriyoruz. Birinci sınıf uzman personel,  kalifiye eleman ve endüstriyel sorunlara kısa zamanda çözümler sunuyoruz.  Satın almış olduğunuz ürünlerin garanti süresi boyunca her türlü satış sonrası destek hizmetlerini sunar. Sonuc olarak bütün bunlar doğru bir hizmet anlayışıyla sağlanır.