• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/elektronikteknik123/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05544018971
  • https://twitter.com/elektroniktekni
  • https://www.instagram.com/elektronikteknik

DOKUNMATİK PANEL PC TAMİRİ

             Dokunmatik Panel PC Tamiri

Türkiye’de satışta olan bütün markalara servis hizmeti vermekteyiz. Arızalı Panel PC servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

PANEL PC TOUCH SCREEN DEĞİŞİMİ.
PANEL PC ANAKART TAMİRİ YAPILIR.

      GSM : 0554 - 401 89 71

     

 Bize whatsApp'tan ulaşabilirsiniz. Elektronik kart tamiri için mesajlarınıza en kısa zamanda geri gönüş yapıyoruz.


ARIZA TESPİTİ ÜCRETLİDİR.LÜTFEN OKUYUN

  GARANTİ ŞARTLARIMIZ

ELEKTRONİK KART TAMİRİ YAPILAN BÜTÜN CİHAZLAR (3) AY İŞÇİLİK GARANTİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALINIR. LÜTFEN KARGOLARINIZI KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERMEYİN.
                                      Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054