• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/elektronikteknik123/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05544018971
  • https://twitter.com/elektroniktekni
  • https://www.instagram.com/elektronikteknik

ÇAMAŞIR MAKİNASI ELEKTRONİK KART TAMİRİ

ÇAMAŞIR MAKİNASI ELEKTRONİK KART TAMİRİ

Arızalı elektronik çamaşır makinası elektronik kartlarınız servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Elektrik elektronik sistemlerde kararlı çalışma çok önemlidir. Sistem, kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıp kararlı çalışma koşullarına geri dönemezse arızalı kabul edilir.

Elektronik kartlardaki Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.

 

Sadece elektronik kartların tamiri yapılır.


ARIZA TESPİTİ ÜCRETLİDİR.


LÜTFEN OKUYUN
ELEKTRONİK KART TAMİRİ YAPILAN BÜTÜN CİHAZLAR (3) AY İŞÇİLİK GARANTİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALINIR. LÜTFEN KARGOLARINIZI KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERMEYİN.


      GSM : 0554 - 401 89 71   

     

 Bize whatsApp'tan ulaşabilirsiniz. Elektronik kart tamiri için mesajlarınıza en kısa zamanda geri gönüş yapıyoruz.

Elektronik kartlardaki Arızayı başarıyla bulmak için deneyim şarttır.çamaşır makinası elektronik kart tamiri yapılır. 


ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIR MAKİNASI ELEKTRONİK KART TAMİRİ
           

                
                                        İNVERTER ÇAMAŞIRMAKİNASI ELEKTRONİK KARTI


İNVERTER ÇAMAŞIRMAKİNASI ELEKTRONİK KARTI
İNVERTER ÇAMAŞIRMAKİNASI

ELEKTRONİK KARTI  IGBT MODÜLLÜ

TAMİR ETTİĞİMİZ ELEKTRONİK KARTLAR
ELEKTRONİK KART TAMİRİ

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054